Na Strakonicku uhořel ve voze řidič, D1 stála kvůli nehodě u Holubic

foto Při dopravní nehodě u Strakonic uhořel 15. června večer v havarovaném voze volkswagen golf jeho řidič. Ze zatím nezjištěných příčin nezvládl řízení a narazil v protisměru do svodidel. Policisté zatím neznají totožnost mrtvého.

Strakonice - Při dopravní nehodě u Strakonic uhořel ve čtvrtek večer v havarovaném voze Volkswagen Golf jeho řidič. Ze zatím nezjištěných příčin nezvládl řízení a narazil v protisměru do svodidel. Policisté dosud neznají totožnost mrtvého. Informovali o tom dnes na svém webu. Provoz na dálnici D1 na 210. kilometru ve směru na Brno a dále na Prahu dnes dopoledne zastavila nehoda čtyř aut. Srazila se v místech, kde se kvůli rekonstrukci vozovky aktuálně jezdí jedním pruhem.

Nehoda se stala na silnici I/22, která spojuje Strakonice s Horažďovicemi u obce Dolní Poříčí. Řidič před čtvrteční 22:00 nezvládl průjezd pravotočivou zatáčkou. "V souvislosti s tím hledají policisté možné svědky, kteří místem mohli před událostí anebo v době havárie projíždět a mohli by nám poskytnout informace o způsobu jízdy řidiče nebo o příčinách havárie," uvedla policie.

Na jihočeských silnicích zemřelo od začátku roku 17 lidí.

D1 stála kvůli srážce několika aut v opravovaném úseku u Holubic

Provoz na dálnici D1 na 210. kilometru ve směru na Brno a dále na Prahu dnes dopoledne zastavila nehoda čtyř aut. Srazila se v místech, kde se kvůli rekonstrukci vozovky aktuálně jezdí jedním pruhem. Havárie se obešla bez zranění, kolony ovšem měřily několik kilometrů, podle dálničních kamer sahaly k Rousínovu na Vyškovsku.

Nehoda se stala krátce před 10:00. Policejní mluvčí Bohumil Malášek ČTK řekl, že havarovala čtyři auta, z toho jedno s vlekem. Policisté se snažili nehodu rychle zdokumentovat, před 11:00 pak obnovili provoz.

Úsek na D1 před Brnem ve směru od Ostravy je v posledních dnech silně zatížený, ve špičce trvá průjezd rekonstruovaným místem desítky minut.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

25°C

Dnes je čtvrtek 24. května 2018

Očekáváme v 5:00 15°C

Celá předpověď