Na filmovém festivalu zahrají letos symfonici s Michalem Hrůzou

foto Michal Hrůza na festivalu Colours of Ostrava (snímek z 16. června 2015).

Karlovy Vary - Na letošním filmovém festivalu v Karlových Varech vystoupí při Večeru města spolu s Karlovarským symfonickým orchestrem (KSO) Michal Hrůza a Kapela Hrůzy. Pokračuje tak už tradiční spolupráce orchestru s popovými hvězdami. Koncert se uskuteční v letním kině 5. července, oznámil ČTK ředitel KSO Petr Polívka.

"Aranžmá napsal jeho klávesista Karel Heřman a myslím, že je zdařilé. Koncert bude obsahovat i volné vstupy Karlovarského symfonického orchestru," uvedl Polívka. Společné zkoušky orchestru s kapelou se budou konat dva dny před vystoupením.

Proti loňsku, kdy karlovarští symfonici doprovázeli Anetu Langerovou, bude mít letošní koncert při Večeru města i předkapelu v podobě jazzové formace M. K. Collective vedené saxofonistou Milanem Krajícem a zpěvačkou Petrou Brabencovou. Vystoupení Michala Hrůzy s orchestrem tak začne až za soumraku.

Michal Hrůza, zpěvák, kytarista, skladatel a textař je na české hudební scéně už 20 let. Byl frontmanem skupiny Ready Kirken a od roku 2006 je na sólové dráze. Kromě písní pro svou kapalu skládá i hudbu pro filmy a seriály a píše i pro jiné interprety, například Anetu Langerovou.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

16°C

Dnes je čtvrtek 26. dubna 2018

Očekáváme v 3:00 11°C

Celá předpověď