Na defilé dámského prádla byly hvězdy, diamanty a andělé

foto Přehlídka luxusního dámského spodního prádla americké značky Victoria's Secret v Paříži.

Paříž - Show hvězd Lady Gaga, Bruno Mars a The Weeknd obohatilo dnes večer v Paříži tradiční přehlídku luxusního dámského spodního prádla americké značky Victoria's Secret. Význam okamžiku umocňovala vedle zapojení nejznámějších současných modelek účast osobností jako Lenni Kravitz, Vincent Cassel, Azzedine Aliaová.

Přehlídka luxusního dámského spodního prádla americké značky Victoria's Secret v Paříži.Gigi Hadidová, Kendall Jennerová, Adriana Limaová, Lily Aldridgeová, Alessandra Ambrosiová a další topmodelky předváděly vybranému publiku v paláci Grand Palais v centru metropole důmyslné podprsenky, podvazkové pásy a další svůdné prádlo. Potleskem přivítali hosté unikátní podprsenku nazvanou fantasy bra s diamanty a smaragdy v hodnotě tři miliony dolarů (asi 77 milionů Kč).

Přehlídka luxusního dámského spodního prádla americké značky Victoria's Secret v Paříži.Záznam z přehlídky odvysílají 5. prosince televizní stanice ve 190 zemích světa. Záznam zpravidla přitahuje miliony televizních diváků, a to již od roku 1995, kdy tradice začala. Zachovalo se také to, že manekýnky mají křídla a jsou pro tuto příležitost přezdívány "andělé".

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

13°C

Dnes je pondělí 23. října 2017

Očekáváme v 1:00 8°C

Celá předpověď