Manželka expremiéra Camerona představila vlastní módní značku

foto Britský premiér David Cameron s manželou Samanthou na oficiální oslavě 90. narozenin královny Alžběty II.

Londýn - Necelých půl roku po odchodu z Downing Street představila manželka bývalého britského premiéra Davida Camerona vlastní módní značku. Modely z dílny Samanthy Cameronové budou k dostání od jara, napsal dnes list The Daily Telegraph.

Britský premiér  David Cameron (vlevo) hovoří s novináři. Vedle něj stojí jeho rodina zleva dcery Nancy a Florence, manželka Samantha a syn Elwen.Značka založená Samanthou Cameronovou nese název Cefinn podle iniciál jmen jejích čtyř dětí, uvedl deník. Zájemci si oblečení budou moci koupit u internetového prodejce luxusního zboží Net-a-Porter či ve slavných obchodních domech Selfridges, uvedla Cameronová v rozhovoru s časopisem Vogue. První kolekce bude sestávat ze 40 modelů v ceně od 100 do 300 liber.

Podle britského tisku nejde o žádné velké překvapení. V době, kdy ještě Cameronová pobývala s manželem v Downing Street, navštěvovala prý kurz krejčoviny. Během pěti let, kdy byl její manžel u vlády, podobně jako Michelle Obamová v Bílém domě i Cameronová přispívala k formování nového elegantního, ale méně formálního a mladistvějšího stylu, než jaký byl do té doby mezi ženami v politických kruzích obvyklý.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

11°C

Dnes je středa 22. listopadu 2017

Očekáváme v 19:00 7°C

Celá předpověď