Dva následující víkendy nepojede metro mezi Muzeem a Kačerovem

foto Ilustrační foto - Novinářská prohlídka opravy výhybky a podloží ve stanici pražského metra Náměstí Míru se uskutečnila 6. července. Kvůli opravě je na trase A výluka od 5. do 8. července mezi stanicemi Můstek a Dejvická.

Praha - Dva následující víkendy nepojede metro C mezi stanicemi Muzeum a Kačerov, nahradí ho autobusy. První výluka začne v sobotu 22. října a skončí v neděli 23. října, druhá začne už v pátek 28. října, který je státním svátkem. V tiskové zprávě o tom dnes informoval pražský dopravní podnik. Náhradní autobusová linka pojede z hlavního nádraží a bude stavět u všech uzavřených stanic metra linky C.

Tento víkend se bude opravovat trať mezi stanicemi Pražského povstání a Vyšehrad, kde budou dřevěné pražce vyměněny za betonové. O týden později se bude pracovat mezi Pražským povstáním a Budějovickou.

Mezi 8:00 a 22:00 budou u stanic informátoři dopravního podniku, kteří budou v češtině i angličtině radit cestujícím ohledně spojení. Od středy budou na výluku upozorňovat hlášení v metru a 65 informačních tabulí.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

20°C

Dnes je středa 23. srpna 2017

Očekáváme v 13:00 20°C

Celá předpověď