Bílá je po zánětu průdušek v pořádku, na lednové koncerty se těší

foto Vyhlášení výsledků 51. ročníku ankety Český slavík 26. listopadu v Praze. Vítězka kategorie nejlepší zpěvačka Lucie Bílá při svém vystoupení.

Praha - Devatenáctinásobná držitelka ceny Český slavík Lucie Bílá, která po nedávném zánětu průdušek musela přeložit dva koncerty v O2 areně v Praze, opět vystupuje. ČTK řekla, že už má za sebou několik vánočních koncertů a vystoupení v muzikálu Carmen v Hudebním divadle Karlín v Praze. Hraje v něm hlavní roli. Ve stejném divadle zpěvačka v sobotu zazpívala na slavnostním večeru při udílení cen Český slavík. Na lednové koncerty se Bílá těší a fanouškům chce jejich přeložení vynahradit.

Bílá, která za svou dosavadní kariéru prodala více než čtyři miliony nosičů, v dubnu oslavila padesátiny. Při této příležitosti měla v listopadu vystoupit na dvou koncertech v pražské O2 areně, kvůli zdravotní indispozici ale koncerty přesunula na 8. ledna 2017. "Věřte mi, že kdybych tenkrát mohla po čtyřech přijít na to jeviště, ale měla bych hlas, tak bych to udělala. Ale já jsem nezazpívala týden ani 'hoří'. Ale moje hlasivky, protože jsem jim neublížila, se mi vrátily zpátky. Ale to, že jsem po tom týden brečela, to je jasný," řekla ČTK Bílá. Doplnila, že svým pěveckým kolegům by přála, aby se jim podobná situace, kdy by museli poslat domů 20.000 diváků, nikdy nestala.

Celkově považuje Bílá letošní rok za úspěšný. Vydala desku a na jaře odehrála tři koncerty v Bratislavě. "Tři vyprodané sportovní haly, kde mě vidělo 25.000 lidí," poznamenala. Bílá má na svém kontě 128 koncertů. "To, že se dva nepovedly, je sice blbý, ale ony mi přinesly do života ještě nějaký jiný rozměr. Já jsem zjistila, jaké mám úžasné lidi kolem sebe, jaký mám tým a jakou mám podporu fanoušků. Protože jsem za celých těch 21 let tolik lásky jako teď necítila," dodala Bílá, pro kterou prý bylo i devatenácté vítězství v anketě Český slavík překvapením.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2017 ČTK

Načíst další článek

15°C

Dnes je pátek 24. listopadu 2017

Očekáváme v 11:00 12°C

Celá předpověď