Zpěvák Ozzy Osbourne zrušil kvůli zdraví své dlouho odkládané evropské turné

foto Britský rocker Ozzy Osbourne na snímku z 26. ledna 2020.

Londýn - Kultovní britský rocker Ozzy Osbourne zrušil ze zdravotních důvodů své dlouho plánované a opakovaně odkládané turné po Evropě, v jehož rámci měl letos zavítat také do Prahy. Uvedl, že vystupování nyní není fyzicky schopen.

"Je to asi jedna z nejtěžších věcí, jaké jsem kdy musel svým věrným fanouškům sdělit," napsal na twitteru 74letý zpěvák. Uvedl, že s jeho hlasem je vše v pořádku, fyzicky je ale stále příliš slabý. "Jak možná všichni víte, před čtyřmi lety jsem měl vážnou nehodu, při které jsem si poranil páteř," dodal s tím, že od té doby je jeho jediným cílem návrat na jeviště.

Osbourne naznačil, že možná na turné již nikdy nevyrazí. "Nikdy jsem si nepředstavoval, že má vystupování na turné skončí takhle. Můj tým v současné době přichází s nápady, jak bych mohl být schopen vystupovat, aniž bych musel cestovat z města do města a ze země do země."

Bývalý frontman legendární rockové skupiny Black Sabath dále uvedl, že ho ničí vědomí, že musel své fanoušky zklamat. Plánované termíny jeho koncertů byly ze zdravotních důvodů v minulosti odloženy již několikrát. V roce 2020 Osbourne oznámil, že trpí "lehkou formou" Parkinsonovy nemoci.

Pražský koncert v rámci turné nazvaného No More Tours 2 se měl uskutečnit 19. května v O2 Aréně.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

13°C

Dnes je sobota 1. dubna 2023

Očekáváme v 9:00 11°C

Celá předpověď