Zpěvačka Jennifer Lopezová se v Las Vegas provdala za herce Bena Afflecka

foto Ilustrační foto - Herečka a zpěvačka Jennifer Lopezová s oceněním za celoživotní dílo při vyhlášení filmových a televizních cen stanice MTV 6. června 2022.

Las Vegas (USA) - Zpěvačka Jennifer Lopezová se v Las Vegas provdala za svého snoubence a hollywoodského herce Bena Afflecka, uvedla dnes agentura Reuters. Manželství uzavřeli poté, co se k sobě vrátili po 20 letech.

Pár oznámil svůj sňatek v newsletteru, který vydává Lopezová. Poodhalil v něm, že letěli do pouštního města v Nevadě, kde získali povolení k sňatku. Affleck a Lopezová se vzali v sobotu pozdě večer v kapli A Little White Wedding Chapel, která nabízí i uzavření sňatku z okna automobilu.

"Láska je krásná. Láska je laskavá. A ukazuje se, že láska je trpělivá. Dvacet let trpělivá. Přesně to jsme chtěli," uvedla Lopezová. Pod oznámení se podepsala jako "paní Jennifer Lynn Afflecková", což podle deníku Los Angeles Times znamená, že oceňovaná zpěvačka a herečka změnila jméno.

Zástupci Afflecka a Lopezové na žádost o komentář dosud neodpověděli.

Zprávy o sňatku hereckého páru se začaly šířit poté, co úřad pro okres Clark na svých webových stránkách ukázal, že dvojice získala povolení k sňatku, které bylo vyřízeno v sobotu.

Lopezová zveřejnila na sociálních sítích fotografii, na níž je zachycena v posteli a má stříbrný snubní prsten.

Dvaapadesátiletá Lopezová a devětačtyřicetiletý Affleck, se k sobě vrátili loni po téměř 20 letech. Letos v dubnu se zasnoubili. V roce 2002 dal Affleck Lopezové velký zásnubní prsten s růžovým diamantem, ale v roce 2003 náhle zrušili svatbu a o několik měsíců později se rozešli.

Affleck se v roce 2005 oženil s Jennifer Garnerovou, s níž má tři děti. Rozvedli se v roce 2018. Lopezová byla v minulosti třikrát vdaná. Se zpěvákem Marcem Anthonym byli po svatbě v roce 2004 deset let manželé a mají spolu čtrnáctiletá dvojčata.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je úterý 21. března 2023

Očekáváme v 9:00 10°C

Celá předpověď