Živě: Weber oslaví třicítku na trhu on-line

foto

Letos přesně před 30 lety byla založena společnost Weber, dříve známá pod názvem Terranova Industrie, nyní jedna z divizí Saint-Gobain – lídra na trhu stavebních materiálů. Oslava tohoto významného výročí společnosti letos navzdory aktuální situaci proběhne, a to on-line – 4. prosince od 18:00.

Buďte u virtuálního krájení dortu a odšpuntování šampusu. Korunou všeho bude koncert kapely Big’O’Band a… možná přijde i někdo další. Akci bude moderovat ředitel divize Weber Robert Kazda.

Videostream označený značkou PROTEXT VIDEO není součástí zpravodajského servisu ČTK, jde o komerční prezentaci zadavatele.

Bližší informace naleznete zde: https://www.cz.weber/30let-weber

Video pozvánku na Weber pak na YouTube: https://youtu.be/AskhzSuYrDk

Liberecký Big’O’Band je těžké třicetičlenné těleso, které si s neodolatelnou lehkostí pohrává s nejžhavějšími kousky současné pop-music. Spojuje poctivé řemeslo klasického, přesně seřízeného bigbandu – s mimořádnou odvahou objevovat nové žánry a dodávat jim plný dynamický zvuk velkého orchestru. Kapelník Marek Ottl neustále rozšiřuje repertoár kapely za hranice obvyklého. To nejlepší ze soudobého popu, rocku nebo funky citlivě aranžuje přímo pro hráče Big’O’Bandu a získává tak nadšení i toho nejmladšího publika.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

3°C

Dnes je pátek 22. ledna 2021

Očekáváme v 1:00 0°C

Celá předpověď