Živě: Pátý ročník konference Novinářské fórum

foto

Ve čtvrtek 23. června 2022 se v pražském Kině Přítomnost uskuteční pátý ročník konference Novinářské fórum. Účastníci se mohou těšit na zahajovací příspěvek a čtyři panelové debaty se špičkovými novináři a mediálními odborníky. Hlavními tématy letošního ročníku konference, kterou pořádá Nadační fond nezávislé žurnalistiky, jsou novinářská objektivita, média ve válce a před ní, financování médií, žurnalistická etika v praxi a názorová žurnalistika.

Hlavním cílem Novinářského fóra je sdílení informací, zkušeností a přístupů. Konference je určena redaktorům, editorům, lidem pracujícím v mediální branži, studentům mediálních oborů, odborné a širší veřejnosti. Fórum začne v 09:30.

Detailní program je k dispozici na webových stránkách konference www.novinarskeforum.cz.

Konferenci bude možné sledovat živě na Facebookové stránce NFNZ nebo na webu www.novinarskeforum.cz. Generálním partnerem je Nadace OSF. Partnerem online streamu je Česká tisková kancelář.

Na celodenní konferenci naváže slavnostní předávání Novinářských cen za rok 2021, které se uskuteční v divadelním prostoru Jatka 78. Nadace OSF během něj již po dvanácté ocení nejlepší žurnalistické práce, které vznikly v uplynulém roce.

Více informací najdete na webu www.novinarskeforum.cz, www.osf.cz/novinarska-cena,

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je pátek 2. června 2023

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď