Videozáznam: Jak rozumně zacházet s moderními technologiemi

foto

Moderní technologie nám v mnoha ohledech ulehčují život. Málokdo si v dnešní době umí představit svůj pracovní den bez používání mobilního telefonu, počítače a internetu. Nicméně jde o to, umět s nimi zacházet smysluplně a vědět co a kdy využívat. Jak s nimi pracovat, se dozvíte na konferenci Moderní technologie v nezisku. On-line přenos si zde můžete pustit ze záznamu.

Konference je pořádána v rámci společného vzdělávacího programu AVPO Servisní a Sdružení NROS. Na programu konference byly přednášky, rozhovory a workshopy.

Jednoho z odpoledních workshopů se zúčastnila i Akademie ČTK s ochutnávkou z kurzů Člověk před mikrofonem a kamerou, Jak natočit a publikovat video a Psaní pro web.

Videostream označený značkou PROTEXT VIDEO není součástí zpravodajského servisu ČTK, jde o komerční prezentaci zadavatele.

Konference se konala v on-line aplikaci ZOOM, pouze moderátorky seděly v multifunkčním studiu FSV UK. Rozhlasová a televizní laboratoř (RTL) patří mezi technicky nejlépe vybavené učebny ve střední Evropě. Její redakční systém je provázán s ČTK.

RTL využívá pro své kurzy také Akademie ČTK, která zde pořádá mediální seminář Člověk před mikrofonem a kamerou.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

31°C

Dnes je pátek 10. července 2020

Očekáváme v 7:00 18°C

Celá předpověď