Žena v USA před násilníkem utekla ke karatistům

foto Ilustrační foto - Ve středu nastoupili policisté ze 14 států k prvním soutěžím v 8. ročníku Mezinárodního závodu policie v Českých Budějovicích. Jednou z disciplín je i souboj v karate.

Washington - Žena v americkém městě Charlotte se uchýlila před násilníkem do tělocvičny, kde trénovali karatisté. Incident podle televize CNN skončil přesně podle očekávání, neboť pronásledovatel, kterému se postavil hlavní trenér, skončil v nemocnici.

Žena ve čtvrtek večer vběhla do tělocvičny, kde končila karatistická lekce pro děti, a přítomné požádala o pomoc s tím, že ji pronásleduje neznámý muž, který se ji snažil vtáhnout do auta. Krátce poté se v místnosti objevil i zmíněný muž, který se k ženě snažil násilím dostat.

"Přistoupil jsem k činu a vyvedl ho z tělocvičny. Když jsme byli venku, tak se opět pokusil zaútočit, podle toho jsem s ním naložil," řekl šéftrenér Randall Ephraim. Násilník se poté ještě pokusil napadnout policisty, kteří ho zadrželi. Muž nakonec skončil v nemocnici, jeho stav ale znám podle CNN není.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je neděle 18. srpna 2019

Očekáváme v 3:00 19°C

Celá předpověď