Zápas Třince a Litvínova byl ze "závažných důvodů" odložen

foto Ilustrační foto - Utkání 33. kola hokejové extraligy: HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, 8. ledna 2021 v Třinci. Hráči Třince po skončení zápasu.

Třinec (Frýdecko-Místecko) - Dnešní utkání hokejové extraligy mezi Třincem a Litvínovem se hrát nebude. Kluby se dohodly na jeho odložení ze závažných, ale zatím blíže nespecifikovaných důvodů. Hrát se mělo od 17:00 v třinecké Werk aréně, mužstva ale neabsolvovala ani rozbruslení.

Obě strany hledají náhradní termín a zápas 50. kola chtějí odehrát v co nejkratším termínu, protože základní část má skončit tuto neděli. Litvínovští proto přenocují ve Slezsku. Teoreticky by se mělo hrát ve středu nebo ve čtvrtek, závěrečná dvě kola mají v pátek a v neděli s ohledem na regulérnost soutěže stanovené shodné datum i čas začátku.

"HC Oceláři Třinec a HC Verva Litvínov se dohodly na odložení zápasu 50. kola ze závažných důvodů, které nyní klubu nepřísluší zveřejňovat. Společně nyní hledají náhradní termín k dohrání zápasu," uvedly nejprve oba kluby na svých oficiálních webových stránkách. Večer poté potvrdily, že důvodem byla tragédie ve Vránově rodině.

"S obrovským smutkem jsme přijali zprávu o tragickém úmrtí v rodině Petra Vrány. Stalo se tak několik desítek minut před plánovaným začátkem utkání 50. kola," napsal třinecký klub na facebooku.

Podle informací médií dnes odpoledne zemřela hráčova manželka Lindsey. Podle webu polar.cz se pod ní propadl led, když se snažila zachránit štěně, které uteklo na zamrzlou přehradu Slezská Harfa.

Třinec byl tři kola před koncem dlouhodobé části první s náskokem jednoho bodu před Spartou, která dnes vyhrála v Českých Budějovicích a Oceláře předstihla. Litvínov, který vyhrál poslední čtyři duely, je jedenáctý a má zajištěný postup do předkola play off.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

25°C

Dnes je úterý 11. května 2021

Očekáváme v 7:00 14°C

Celá předpověď