Z turnaje tenistek v Praze se odhlásila Švýcarka Bencicová

foto Charitativní turnaj družstev žen Tipsport Elite Trophy týmů Karolíny Plíškové a Barbory Strýcové, 18. července 2020 v Praze. Belinda Bencicová ze Švýcarska v utkání proti Tereze Martincové z ČR.

Praha - Osmá tenistka světa Belinda Bencicová ze Švýcarska se odhlásila z turnaje WTA v Praze, který na kurtech ve Stromovce odstartuje 10. srpna. Semifinalistku loňského US Open v pavouku nahradí Alizé Cornetová z Francie. Organizátoři o tom informovali v tiskové zprávě.

Podle ředitele turnaje Davida Trundy jde zatím o jedinou ztrátu blížícího se Prague Open. "Se všemi přihlášenými hráčkami a jejich manažery jsem v denním kontaktu a nemám žádné další náznaky, že by měly přijít další odhlášky. Stále se připravujeme na účast mimořádně silného startovního pole," uvedl.

Nejvýše nasazenou hráčkou by v Praze měla být světová dvojka Simona Halepová z Rumunska, nejlepší přihlášenou Češkou je osmnáctá hráčka žebříčku a loňská finalistka Roland Garros Markéta Vondroušová. "K dispozici máme ještě několik divokých karet, o jejich obsazení dále spolu s WTA a Českým tenisovým svazem jednáme," přidal Trunda.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je úterý 11. srpna 2020

Očekáváme v 5:00 19°C

Celá předpověď