Webinář stavební materiály a životní prostředí - ŽIVĚ

foto

Výrobce stavebních materiálů Weber pořádá v pátek 18. září webinář na téma uplatnění materiálů s kritérii pro životní prostředí ve stavebnictví a jejich využití ve veřejných zakázkách.

Vysílání proběhne od 10 do 11 hodin na této stránce. Webinář bude zpestřen přímou reportáží z pracoviště firmy na výběrová řízení – Energy Benefit Centre, Ing. Jan Zachoval.

Účastníky diskuse budou:

Ing. Luboš Nobilis z firmy ECO trend a řekne nám, jaký je správný postup při certifikaci takových materiálů

Mgr. Barbora Vlasatá, ČVUT nám přiblíží environmentální materiály ve stavebnictví, co vlastně znamenají a jaké je jejich využití

Ing. Miloš Hutník bude za výrobce s materiály EPD mluvit o jejich uplatnění při stavbě, nebo při rekonstrukci.

Na aktuální možnost nastavení podmínek pro uplatnění environmentálních výrobků do veřejné zakázky se přímo zeptáme v reportáži na pracovišti firmy pro výběrová řízení.

Něco o divizi Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ:

Působí na českém trhu již od roku 1990 a dnes patří v České republice k jednomu z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních stavebních materiálů. Např. fasád, zateplení, sanací, nátěrů, jádrových omítek a štuků, betonů, samonivelačních a vyrovnávacích podlahových hmot, technických malt a hydroizolací, epoxidů a lepidel na obklady a dlažby. Nabízí komplexní škálu řešení, využívá moderní technologie, založené na nejvyšších technických požadavcích. Weber zaměstnává více než 300 pracovníků a na území České republiky disponuje celkem 5 výrobními závody: v Praze, Liberci, Kozojedech, Prostějově a Šternberku.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

11°C

Dnes je středa 28. října 2020

Očekáváme v 13:00 11°C

Celá předpověď