Volkswagen ID.3 dostane facelift v polovině příštího roku

foto PR - Volkswagen ID.3

Automobilka Volkswagen představí příští rok na jaře facelift svého prvního elektrického vozu, který vznikl na technickém základu platformy MEB.

I když vnější podoba Volkswagenu ID.3 příliš mnoha změn nedozná, interiér se promění poměrně zásadním způsobem. „Jednak se v něm využijí kvalitnější materiály a jednak se například vrátí multifunkční volant s klasickými fyzickými tlačítky. „Ten s těmi dotykovými ploškami velké části zákazníků nevyhovoval,“ objasnil portálu Autonaelektřinu.cz dobře informovaný zdroj z automobilky. Zákazníci by měli profitovat také z navýšeného dojezdu na jedno nabití.

Představitelé tuzemského zastoupení největší evropské automobilky budou usilovat o to, aby se u zdejších dealerů mohly tentokrát nabízet levnější verze tohoto vozu než dosud. Aktuálně totiž cena startuje na úrovni 1 228 000 Kč.

Druhou „elektrickou“ novinkou příštího roku se v jeho druhé polovině stane první elektrický sedan této značky. Model ID.7 se designově nebude nijak zásadně lišit od koncepčního modelu ID.7, který  bude vystaven příští týden na pražské výstavě e-Salon.

Podle zatím neoficiálních se má dojezd tohoto vozu na jedno nabití pohybovat kolem hranice sedmi set kilometrů.

Autonaelektřinu.cz

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

27°C

Dnes je pátek 29. září 2023

Očekáváme v 21:00 21°C

Celá předpověď