Vě věku 26 let zemřel americký rapper Mac Miller

foto Americký rapper Mac Miller.

Los Angeles - Rapper Mac Miller byl podle amerických médií nalezen mrtev ve svém domě v Kalifornii. Bývalému příteli zpěvačky Ariany Grandeové bylo 26 let. Podle pátečního sdělení své rodiny "tragicky zemřel", bližší podrobnosti zpěvákovi příbuzní neuvedli.

Do hudebníkova domu poblíž Los Angeles byli v pátek přivoláni nouzovým telefonátem záchranáři, informoval internetový zpravodajský server TMZ.com. Podle filmového magazínu Variety by příčinou hudebníkovy smrti mohlo být předávkování drogami.

Mac Miller v srpnu vydal své poslední album Swimming. Ještě ve čtvrtek napsal na twitteru, že se těší na své nastávající turné, který měl zahájit v říjnu v San Franciscu.

Zpěvák a hudební producent s občanským jménem Malcolm James McCormick ve svých písních a v rozhovorech s médii problémy se závislostí zmiňoval. V květnu byl zadržen po automobilové nehodě kvůli řízení pod vlivem drog a alkoholu, naboural do elektrického stožáru. Jen několik týdnů předtím se po téměř dvouletém vztahu rozešel s americkou zpěvačkou Arianou Grandeovou, s níž spolupracoval na některých sonzích. Americké hitparády dobyl hned svým prvním albem z roku 2011 Blue Slide Park.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

28°C

Dnes je neděle 25. srpna 2019

Očekáváme v 15:00 25°C

Celá předpověď