Ve Stockholmu to byl dobrý týden, hráli jsme lépe, řekl Palát

foto Hokejista Tampy Bay Ondřej Palát.

Stockholm - Podle útočníka Ondřeje Paláta se pobyt hokejistů Tampy Bay ve Stockholmu, kde sehráli dva zápasy základní části NHL proti Buffalu, na týmu pozitivně projevil. Lightning oproti předchozím utkáním hráli podle Paláta lépe a ze Švédska si odvezli plný počet bodů.

"Byli jsme tady týden a dobře jsme potrénovali. Určitě bylo vidět, že hrajeme o trošku lépe. Byl to dobrý týden tady. Máme dvě výhry, takže můžeme být spokojení. Už se ale těšíme domů, byli jsme dva týdny na cestách," řekl Palát pro ČTK a českou verzi nhl.com.

Tampa Bay porazila v pátek Sabres 3:2 a v sobotu 5:3, přestože podle Paláta ve druhém duelu nepředvedla takový výkon. "V pátek jsme hráli lépe. Buffalo mělo ve druhém utkání více ze hry. Výborně nám zachytal brankář (Curtis McElhinney), dali jsme góly z šancí, co jsme měli, takže pozitivní zápas," uvedl osmadvacetiletý Palát.

Lightning po dvou výhrách ve švédské metropoli chybí ve Východní konferenci na Sabres, kteří prohráli popáté za sebou, pouze dva body. Navíc floridský celek sehrál o dvě utkání méně. "Měli jsme méně zápasů, byli jsme trošku níže, ale super dvě vítězství. Dotáhli jsme se na pár týmů," radoval se rodák z Frýdku-Místku.

Ve Stockholmu hrál před zraky rodičů. "Město jsme si spolu nestačili prohlédnout, měli jsme čas jenom zajít na večeři," prozradil Palát. Pobyt ve švédské metropoli si užil. "Stockholm byl nádherný a určitě na něj budu mít pěkné vzpomínky," konstatoval Palát.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

17°C

Dnes je pátek 29. května 2020

Očekáváme v 5:00 9°C

Celá předpověď