Ve 27 letech zemřel jediný vnuk Elvise Presleyho

foto Na snímku z roku 2010 druhá zleva Priscilla Presleyová, žena legendárního rock'n'rollového zpěváka Elvise Presleyho, druhá zprava je její dcera Lisa Marie Presleyová. Vlevo dcera Lisy Marie Riley Keoughová, vpravo její syn Benjamin Keough.

Washington - Ve svých 27 letech zemřel Benjamin Keough, jediný vnuk legendárního rock'n'rollového zpěváka Elvise Presleyho. V neděli o tom informovala jeho matka Lisa Marie Presleyová. Okolnosti úmrtí jsou nejasné, píše server BBC.

Fotogalerie

"Toho hocha zbožňovala. Byla to láska jejího života," řekl manažer Presleyové Roger Widynowski. Presleyová má rovněž tři dcery. V minulosti prohlásila, že je její syn až neskutečně podobný jejímu otci, který zemřel v roce 1977 ve věku 42 let.

Kancelář koronera v okrese Los Angeles pouze uvedla, že vyšetřuje úmrtí osoby se stejným jménem a věkem, další informace však neposkytla. Bulvární web TMZ s odvoláním na nejmenované příslušníky policie napsal, že Keough spáchal sebevraždu, podle Reuters však tyto informace nejsou nezávisle ověřené.

Lisa Marie je jediným potomkem Presleyho, její matkou byla herečka Priscilla Presleyová. Benjamin byl mladším ze dvou dětí, která měla Lisa Marie se svým prvním manželem, hudebníkem Danny Keoughem, než se v roce 1994 rozvedli. Dalším dítětem z tohoto manželství je herečka Riley, které je 31 let.

Lisa Marie má také dvě další dcery, dvojčata, se svým čtvrtým manželem Michaelem Lockwoodem. Toho si vzala v roce 2006 po krátkých sňatcích s popovou ikonou Michaelem Jacksonem a hercem Nicolasem Cagem.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

14°C

Dnes je čtvrtek 25. února 2021

Očekáváme v 9:00 5°C

Celá předpověď