V únoru bude v Praze koncertovat herec Kiefer Sutherland

foto Americký herec Kiefer Sutherland.

Praha - Kanadský hollywoodský herec Kiefer Sutherland, kterému vynesla popularitu mimo jiné role Jacka Bauera v akčním seriálu 24 hodin, se příští rok představí v Praze jako zpěvák. V Lucerna Music Baru vystoupí 15. února se svým druhým albem Reckless & Me, které vydal letos v dubnu. ČTK to sdělili zástupci pořadatelů.

Album navazuje na Sutherlandovo debutové album z roku 2016 Down In A Hole a obsahuje deset skladeb, jejichž autorem je sám herec a vášnivý kytarista.

"Jsou to osobní příběhy mého života. I když mám v životě štěstí, jsou věci, kterým se vyhnout nedá - vaši přátelé umírají, něco vás hodně zklame, někdo vám zlomí srdce. Doufám, že moje písničky pomohou mně i publiku uvědomit si, že nikdo z nás v tom nejede sám," uvedl dvaapadesátiletý Sutherland.

Kiefer Sutherland je synem filmové legendy Donalda Sutherlanda. Ze stínu svého slavného otce ale dokázal úspěšně vystoupit a stal se hvězdou Hollywoodu.

Kiefer Sutherland se narodil v Londýně, poté jeho rodina žila v Kalifornii a nakonec se usadil v Kanadě. Svůj filmový debut si odbyl malou rolí po boku svého otce a tehdy začínajícího Matthewa Brodericka ve filmu Návrat Maxe Dugana (1983). Asi největší popularitu mu přinesla role ve velkorozpočtovém westernu Mladé pušky z roku 1988. Pro jeho umělecký i osobní život byl rovněž klíčový film Smrt miluje přesnost (1987), ve kterém hrál psychopatického vraha. V roce 2011 debutoval ve hře To bývala doba mistrů amerického dramatika Jasona Millera na Broadwayi.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

26°C

Dnes je sobota 4. července 2020

Očekáváme v 1:00 18°C

Celá předpověď