V Rakovníku havaroval traktor s kapry, vysypali se na vozovku

foto V Rakovníku havaroval 12. října 2019 traktor, ze kterého se na vozovku vysypaly přibližně dvě tuny živých kaprů. Řidič se při nehodě lehce zranil. Silnice byla zhruba tři hodiny uzavřena. Hasiči zajistili místo nehody a pomohli rybářům posbírat ryby do náhradních kádí s vodou.

Rakovník - V Rakovníku dnes dopoledne havaroval traktor vezoucí kapry, vysypali se na vozovku. Řidič se při nehodě lehce zranil. Silnice byla zhruba tři hodiny uzavřena. Příčinu nehody vyšetřuje rakovnická dopravní policie, informoval ČTK mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Fotogalerie

Traktor s valníkem, na kterém byly kádě s živými kapry, havaroval před 10:00 na křižovatce Lišanské a Kollárovy ulice. Při nehodě se přibližně dvě tuny ryb vysypaly až do vzdálenosti několika desítek metrů. "Řidič traktoru utrpěl lehčí zranění, které mu ošetřila přivolaná posádka zdravotnické záchranné služby. Následně byl zraněný muž převezen k dalšímu vyšetření do rakovnické nemocnice," uvedl Svoboda.

Hasiči zajistili místo nehody a pomohli rybářům posbírat ryby do náhradních kádí s vodou. "Po otočení soupravy na kola a naložení na odtah rakovnická jednotka opláchla vozovku a pak se vrátila na stanici," doplnil mluvčí.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je sobota 8. srpna 2020

Očekáváme v 13:00 30°C

Celá předpověď