V Praze se ráno srazily dvě tramvaje, dva lidé se zranili

foto V Praze v Modřanské ulici se 24. května 2023 ráno srazily dvě tramvaje.

Praha - V Praze v Modřanské ulici se dnes ráno srazily dvě tramvaje. Dva lidé se zranili. Jedním z nich je řidič tramvaje, který po nehodě zůstal zaklíněn ve voze. Na svém twitteru to uvedli pražští záchranáři. Provoz tramvají mezi Braníkem a Modřany byl zhruba čtyři hodiny přerušen, obnovený byl krátce po 10:15.

Fotogalerie

Nehoda se stala po 06:00. Řidiče jedné z tramvají hasiči vyprostili po více než hodině. "Mezitím jsme u něj zajistili žilní vstup a podali léky na bolest," uvedli záchranáři. Dalším zraněným je osmačtyřicetiletá žena, má pohmožděnou krční páteř. V tramvajích v době nehody cestovalo deset lidí, nikdo další se podle záchranářů nezranil.

Policie na místě pouze asistovala. "Vyšetřování je plně v kompetenci pražského dopravního podniku," řekla ČTK mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

V době odstraňování následků nehody končily tramvajové linky ve směru z centra v zastávce Nádraží Braník, linka 21 končila ve stejném směru v zastávce Dvorce. Dopravní podnik zajistil v úseku náhradní autobusovou dopravu.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je středa 31. května 2023

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď