V Praze dnes začne veletrh cestovního ruchu Holiday World

foto Veletrh cestovního ruchu - ilustrační foto.

Praha - Na Výstavišti Praha - Holešovice dnes začne veletrh cestovního ruchu Holiday World. Letos se na něm bude prezentovat 694 vystavovatelů z více než 40 zemí. Partnerskou zemí akce je Indonésie. Veletrh přinese tipy pro cestování a dovolené, chybět nebudou národní turistické centrály evropských i exotických zemí. Nabídku zvýhodněných zájezdů budou prezentovat desítky cestovních kanceláří a agentur. Veletrh končí v neděli 24. února, první dva dny jsou určeny jen pro odborníky.

Novinkou je spojení s veletrhem Památky - Muzea - Řemesla, který představí nejzajímavější památkové objekty Česka včetně církevních památek. Kromě evropských zemí se představí například Thajsko, Čína, Dominikánská republika, Kuba, Srí Lanka a mnoho dalších.

Během víkendového programu například cestovatel Rudolf Švaříček poodhalí magie a kouzla výpravy do Pacifiku. Jana a Dan Urbanovi budou vyprávět o tom, jak vyrazili se Škodou 100 z roku 1969 ze středočeského Strašína do Mongolska. Přednášku bude mít fotograf a cestovatel Petr Jan Juračka.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je neděle 18. srpna 2019

Očekáváme v 3:00 19°C

Celá předpověď