V Ostravě začal vystoupením Cirku La Putyka NeFestival

foto Vystoupení Cirku La Putyka, kterým začal 15. července 2020 v Ostravě v Dolní oblasti Vítkovice komorní hudební festival NeFestival. Potrvá do 18. července. Pořádají ho organizátoři festivalu Colours of Ostrava, který musel být kvůli epidemii koronaviru přeložen na příští rok.

Ostrava - V Ostravě dnes večer začal vystoupením Cirku La Putyka NeFestival. ČTK to řekl mluvčí akce Jiří Sedlák. NeFestival pořádají organizátoři festivalu Colours of Ostrava, který se měl konat právě v těchto dnech. Ročník ale pořadatelé museli kvůli epidemii koronaviru přeložit na příští rok.

Fotogalerie

Dnešní program, koncipovaný pro 1000 lidí, byl vyprodaný. Podle Sedláka ale ještě jsou vstupenky na další programové dny, akce potrvá do soboty. "Zájemci je seženou i na místě," řekl. Dodal, že areál je dostatečně velký, aby lidé mohli dodržovat rozestupy. K dispozici mají i dezinfekci.

Pořadatelé se ale museli vyrovnat se dvěma změnami v programu. Nedorazily totiž dvě zahraniční kapely. Epidemiologická opatření to neumožnila například kapele Dubioza kolektiv z Bosny. Místo ní pořadatelé náhradu nenašli a nabízejí ve čtvrtek zájemcům Den s fanoušky. Lidé mohou využít příležitost a setkat se se členy organizačního týmu.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

6°C

Dnes je neděle 28. února 2021

Očekáváme v 7:00 0°C

Celá předpověď