V Mělníku havaroval autobus, tři lidé se zranili

foto V Mělníku 18. února 2019 ráno havaroval autobus, tři lidé utrpěli zranění. Autobus po vyjetí mimo cestu spadl z mostu a převrátil se na bok. Nehoda se stala na silnici I/16 před kruhovým objezdem u Nového mostu.

Mělník - V Mělníku dnes brzy ráno havaroval autobus, tři lidé utrpěli zranění. Autobus vyjel mimo silnici 16 u Nového mostu, zřítil se z vysokého srázu a dopadl na bok. Příčinu a okolnosti nehody vyšetřují policisté, řekla ČTK mělnická policejní mluvčí Markéta Johnová. Místo je přibližně od 13:00 bez komplikací průjezdné, havarovaný autobus už je vyproštěný.

V Mělníku 18. února 2019 ráno havaroval autobus, tři lidé utrpěli zranění. Autobus po vyjetí mimo cestu spadl z mostu a převrátil se na bok. Nehoda se stala na silnici I/16 před kruhovým objezdem u Nového mostu.

Nehoda se stala na hlavním tahu mezi Mělníkem a Slaným před kruhovým objezdem u mělnického Nového mostu. Autobus prorazil svodidla, spadl ze zhruba desetimetrového srázu a převrátil se na bok. Kvůli vyproštění vozu museli hasiči odřezat jeden strom, na samotném vytažení se podílela i specializovaná firma. Na místě dopoledne pracovaly dva jeřáby. "Zhruba za hodinu a půl byl autobus otočený a vytažený nahoru," řekl ČTK mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Při nehodě se podle mluvčí krajské zdravotnické záchranné služby zranili tři lidé. Dva utrpěli středně těžká zranění a jeden byl vážně zraněn na hlavě. Silnice byla kvůli vyšetřování nehody před 6:00 krátce uzavřena.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

27°C

Dnes je úterý 18. června 2019

Očekáváme v 19:00 27°C

Celá předpověď