V Madridu zadrželi autora videonahrávek zpod sukní stovek žen

foto Minisukně - ilustrační foto.

Madrid - Španělská policie zadržela v Madridu muže, který je podezřelý, že natáčel videozáběry nahlížející pod sukně více než 550 žen a nahrávky zveřejňoval na internetu. Informoval o tom server BBC, podle něhož mu hrozí vězení.

Třiapadesátiletý Kolumbijec údajně pořizoval videa na mobil schovaný v batohu. Podle policie zveřejnil na pornografických serverech dohromady 283 snímků, které měly miliony zhlédnutí.

Na mnoho z celkových 555 obětí, z nichž některé byly nezletilé, si muž podle policistů počíhal v madridském metru. Vyhledával je ale i v supermarketech a někdy je také sám oslovoval ve snaze pořídit lepší záběry. Činnost údajně prováděl téměř každý den od loňského léta, kdy začal videa umísťovat na internet.

Policisté muže chytili při činu v metru. Při domovní prohlídce pak našli laptop a externí disky se stovkami videí. Kolumbijcova webová stránka měla 3519 odběratelů.

Na twitteru policie označila zadrženého za "jednoho z největších predátorů ženského soukromí". Nyní je ve vazbě a hrozí mu trest vězení, neboť ve Španělsku je nahlížení ženám pod sukni považováno za sexuální zneužívání.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

30°C

Dnes je pondělí 10. srpna 2020

Očekáváme v 23:00 24°C

Celá předpověď