V Lokti vystoupila americká punková legenda The Offspring

foto V přírodním amfiteátru v Lokti na Sokolovsku vystoupila 20. srpna 2019 americká punckrocková skupina The Offspring.

Loket (Sokolovsko) - V přírodním amfiteátru v Lokti vystoupila dnes americká punkrocková legenda The Offspring. Zcel vyprodaný koncert poznamenalo deštivé počasí. V Česku, kde The Offspring hráli naposledy před dvěma lety, odehraje kapela koncert ještě ve středu v Brně.

Fotogalerie

V Lokti odpoledne pršelo, ale déšť před 20:00, tedy před vystoupením hlavní hvězdy ustal, pak se ale znovu rozpršelo. A zatímco u předkapel se návštěvníci uchylovali pod plachta stánků s pivem a občerstvením, jakmile přišli na na pódium The Offspring, stánky osiřely. The Offspring zahájili koncert peckou Americana ze stejnojmenného, asi nejznámějšího alba.

Pod gotickým hradem Loket zahrály před The Offspring také tři předkapely, čeští Burning Step, britští WSTR a američtí Ignite.

Vystoupení doprovázela přísnější opatření, než jsou v loketském amfiteátru obvyklá. Bylo zakázáno vnášet deštníky, batohy, velké tašky, fotoaparáty, kamery, zbraně, láhve a drogy. Jde ale o obvyklá opatření na koncertech velkých světových kapel.

The Offspring vznikli v 80. letech, tak jako podobně laděné formace Rancid nebo Green Day, které se také proslavily. Největší slávu si dobyla čtyřčlenná formace v 90. letech. Nejprodávanější albem The Offspring byla Americana z roku 1998. Prodalo se ho přes 12 milionů kusů a získalo několikanásobné ocenění platinové desky.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je sobota 11. července 2020

Očekáváme v 19:00 18°C

Celá předpověď