V hokejových Vítkovicích končí šest hráčů včetně Dolejše a Hrušky

foto Ilustrační foto - Utkání 46. kola hokejové extraligy: HC Vítkovice Ridera - Rytíři Kladno, 28. ledna 2022 v Ostravě. Zleva brankář Vítkovic Daniel Dolejš a Tomáš Plekanec z Kladna.

Ostrava - V hokejových Vítkovicích nebude v příští sezoně pokračovat šest hráčů ze stávajícího kádru. Vedení extraligového klubu na svém oficiálním webu oznámilo, že nabídku na podpis nové smlouvy nedostali brankář Daniel Dolejš, obránci Karel Plášil a Ruslan Pedan a útočníci Radovan Bondra, Rob Flick a Jan Hruška.

"Jedná se o hráče, kterým končily k závěru této sezony kontrakty a u kterých jsme se rozhodli nadále neprodlužovat naši spolupráci. Všem bych chtěl jménem svým i jménem Vítkovic poděkovat za to, co pro nás udělali. A zároveň popřát hodně štěstí a úspěchů jak ve sportovním, tak v osobním životě," uvedl sportovní ředitel klubu Roman Šimíček

Služebně nejstarším hráčem byl sedmadvacetiletý Dolejš, jenž ve Vítkovicích působil od roku 2013 a většinu času byl brankářskou dvojkou týmu. V poslední sezoně kryl záda Aleši Stezkovi. Šestatřicetiletý Hruška byl s 29 body třetím nejproduktivnějším hráčem týmu v základní části soutěže.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je pondělí 3. října 2022

Očekáváme v 9:00 13°C

Celá předpověď