V Dolních Měcholupech havaroval autobus MHD, 3 lidé jsou zraněni

foto V pražských Dolních Měcholupech v ulici K Dubečku havaroval 4. prosince odpoledne autobus MHD.

Praha - V pražských Dolních Měcholupech v ulici K Dubečku havaroval odpoledne autobus MHD do příkopu. Ze zhruba desítky cestujících byli tři s lehčími zraněními odvezeni do vinohradské nemocnice. Lidem z autobusu pomáhali hasiči. ČTK to řekli mluvčí pražské policie, hasičů a záchranné služby Jan Daněk, Martin Kavka a Jana Poštová. Kvůli vyproštění autobusu byla ulice zhruba dvě hodiny uzavřena, autobusy jezdily odklonem.

"Autobus lehl na bok v té části, kde jsou dveře. Lidé nemohli sami odejít, hasiči jim pomáhali," řekl Kavka. Dvě ženy a jeden muž utrpěli podle Poštové lehčí zranění. "Převezli jsme je do vinohradské nemocnice na ortopedii. Asi pětačtyřicetiletá žena měla úraz ruky, pětapadesátiletá úraz nohy a asi čtyřicetiletý muž úraz kolene," upřesnila mluvčí.  

Nehoda se stala kolem 15:00, autobus se v příkopu naklonil na stranu, kde se nacházejí dveře. Po dobu vyproštění autobusu byla silnice uzavřená a autobusy MHD jezdily odklonem, provoz byl znovu obnoven v 17:13, uvedl dopravní podnik na webu.

Událostí se zabývají dopravní policisté, zjišťují okolnosti dopravní nehody, dodal Daněk.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

7°C

Dnes je pátek 16. listopadu 2018

Očekáváme v 15:00 7°C

Celá předpověď