V Bně praskl vodovod v Gajdošově, tvoří se kolony

foto Doprava v Brně. Ilustrační foto.

Brno - V Brně na velkém městském okruhu v Gajdošově ulici praskl ráno vodovod. Dva pruhy ze čtyř jsou neprůjezdné, tvoří se proto kolony v obou směrech. Brněnské vodárny a kanalizace předpokládají, že opravy a dopravní komplikace potrvají celý den, uvedl v tiskové zprávě mluvčí jihomoravských policistů Bohumil Malášek.

Brněnské vodárny a kanalizace pracují na opravě potrubí. "Výkopové práce byly již ukončeny, zahajujeme práce na vlastní opravě havárie vodovodu. Pokud se nevyskytnou komplikace, bude dodávka vody obnovena dnes," uvedla v tiskové zprávě mluvčí vodáren Renata Hermanová. Doplnila, že následovat budou práce na obnově vrstev vozovky. Pokud nedojde ke komplikacím, předpokládané ukončení prací je podle ní ve čtvrtek odpoledne.

Havárie vodovodu přerušila dodávky vody pro 14 nemovitostí. Náhradní zásobování firma zajistila přistavenými cisternami.

Auta jedoucí směrem na Starou osadu ráno objížděla místo havárie Táborskou a Jamborovou ulicí, autobusy vynechávaly zastávky Gajdošova, Škroupova a Otakara Ševčíka.

Nyní se jezdí jedním pruhem v obou směrech od křižovatky Táborské a Gajdošovy ulice po křižovatku Hrozňatovy a Gajdošovy.

"V 10:36 byl provoz autobusových linek v ulici Gajdošova obnoven. Hromadná i individuální doprava je vedena v každém směru jedním pruhem. Jediná zastávka, která zůstává bez obsluhy, je Gajdošova ve směru na Starou osadu," uvedl na twitteru Dopravní podnik města Brna.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

6°C

Dnes je středa 26. února 2020

Očekáváme v 7:00 3°C

Celá předpověď