U fotbalové reprezentace skončí jako generální partner T-Mobile

foto Ilustrační foto - Trénink české fotbalové reprezentace 13. listopadu 2019 v Plzni před zápasem kvalifikace mistrovství Evropy s Kosovem.

Praha - U české fotbalové reprezentace skončí po letním mistrovství Evropy jako generální partner společnost T-Mobile, která podporovala národní tým od roku 1998. Jméno nástupce mobilního operátora oznámí Fotbalová asociace ČR v nadcházejících týdnech či měsících. FAČR o tom informoval v tiskové zprávě.

"Bylo to dlouhé a oboustranně prospěšné partnerství, za které je zapotřebí poděkovat. O možnosti skončit jsme se dozvěděli už před několika měsíci, a tak nás konečné rozhodnutí nepřekvapilo," řekl předseda FAČR Martin Malík.

"Troufám si říct, že i toto končící spojení ukázalo, jak významné může partnerství u české reprezentace být. T-Mobile byl díky národnímu týmu u těch nejvýznamnějších fotbalových akcí a my naopak cítili významnou podporu. Věřím, že podobně prospěšné to pro obě strany bude i s novým generálním partnerem," konstatoval Malík.

Za dobu spolupráce fotbalová reprezentace sedmkrát postoupila na mistrovství Evropy a startovala i na mistrovství světa v roce 2006 v Německu. "Stáli jsme po boku české reprezentace déle než dvě dekády, ať už se dařilo, či nikoliv. Sedmý postup na Euro v řadě symbolicky uzavře naši spolupráci. Cítíme, že je čas posunout se dále," uvedl manažer značky a marketingové komunikace T-Mobile Juraj Bóna.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2020 ČTK

Reklama

9°C

Dnes je pátek 3. dubna 2020

Očekáváme v 21:00 6°C

Celá předpověď