U Chýště se střetl kamion s dvěma auty, dva lidé zemřeli

foto Při nehodě u Chýště na Pardubicku v noci na dnešek zemřeli dva lidé. Dvě auta se střetla s kamionem. Řidička a řidič osobních aut zraněním podlehli.

Chýšť (Pardubicko) - Při nehodě u Chýště na Pardubicku v noci na dnešek zemřeli dva lidé. Dvě auta se střetla s kamionem. Řidička a řidič osobních aut zraněním podlehli. Hlavní silnice I/36 byla do časného rána zavřená. ČTK to dnes řekla mluvčí hasičů Vendula Horáková a policejní mluvčí Jana Drtinová.

Při nehodě u Chýště na Pardubicku v noci na dnešek zemřeli dva lidé. Dvě auta se střetla s kamionem. Řidička a řidič osobních aut zraněním podlehli.

Nehoda se stala na silnici I/36 mezi obcemi Voleč a Chýšť. Řidiči osobních aut Fiat a Škoda Yeti zemřeli na místě. Řidič kamionu a jeho spolujezdec utrpěli těžká zranění a záchranáři je odvezli do nemocnice. Při nehodě byl poškozen ještě nákladní vůz.

Při nehodě u Chýště na Pardubicku v noci na dnešek zemřeli dva lidé. Dvě auta se střetla s kamionem. Řidička a řidič osobních aut zraněním podlehli.

"Jednou z pravděpodobný příčin je, že kamion začal předjíždět a střetl se s protijedoucími osobními vozidly," řekl Drtinová. Bližší podrobnosti k nehodě stále nemá. Silnici policie otevírala dnes kolem 7:00.

"Místo nehody muselo být nasvíceno, a to z důvodu velmi náročného vyprošťování, zadokumentování důležitých stop k vyšetření tragické nehody, ale i z důvodu odstraňování následků nehody. Odstraňování následků trvalo až do páteční čtvrté hodiny ranní," uvedla mluvčí hasičů.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

29°C

Dnes je pátek 21. září 2018

Očekáváme v 17:00 30°C

Celá předpověď