Třetí díl vinařské komedie 3Bobule měl premiéru v Brně

foto Zleva herci Věra Kadlecová, Anna Krejčířová, Lukáš Langmajer a Šimon Klacl se zúčastnili 9. března 2020 v Hvězdárně a planetáriu Brno premiéry filmu 3Bobule.

Brno - Dvě stovky pozvaných hostů se večer v sále Hvězdárny a planetária na brněnské Kraví hoře staly prvními diváky třetího pokračování vinařské komedie 3Bobule. Film sem v premiéře přijeli uvést herci Lukáš Langmajer a Michal Isteník spolu s režisérem Martinem Koppem a producentem Tomášem Vicanem.

Fotogalerie

Hlavními postavami jsou i ve třetím díle Honza a Klára v podání Kryštofa Hádka a Terezy Ramby (Voříškové), kteří se stali majiteli vinařství a rodiči dvojčat. Kromě každodenních starostí a manželské krize řeší krádeže na vinicích, situaci komplikuje i Honzův kamarád Jiří (Lukáš Langmajer), který má vlastních problémů víc než dost.

"Já jsem si z těch tří dílů tenhle užil nejvíc. Možná i proto, že už trochu víc rozumím tomu, co tady dělám," uvedl Langmajer.

Film autoři věnovali Václavu Postráneckému, který loni zemřel a jehož hlas zazní v několika obrazech. "Ve filmu 3Bobule se Václav Postránecký představí divákům naposledy. Když jsme s ním nahrávali jeho zvukový záznam, ještě jsme to nevěděli. A i když to pro něj bylo velmi náročné a vysilující, zhostil se toho houževnatě a poctivě, což bylo příznačné pro celou jeho kariéru," konstatoval režisér Martin Kopp.

Komedie z vinařského prostředí se natáčela loni v létě v Praze a na jižní Moravě, například v Mikulově, Moravské Nové Vsi, Klentnici, Bulharech nebo v Zaječí. I proto se moravská premiéra odehrála dva dny před tou pražskou.

Premiéra pro pozvané hosty v Praze je naplánovaná na středu, o den později už snímek putuje do kin v Česku.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je úterý 2. března 2021

Očekáváme v 15:00 8°C

Celá předpověď