Ťok: Některé silniční stavby v Karlovarském kraji skončí dřív

foto Ministr dopravy Dan Ťok (uprostřed) si 23. července 2018 v doprovodu hejtmanky Jany Vildumetzové (vpravo) a zástupců stavebních firem prohlédl několik dopravních staveb v Karlovarském kraji. Na snímku je ministr s doprovodem při prohlídce rozestavěného mostu v Cihelnách u Karlových Varů.

Karlovy Vary - Silniční stavby Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) v Karlovarském kraji zřejmě skončí ještě před původním termínem. Novinářům to řekl ministr dopravy Dan Ťok (ANO), který dnes některé ze staveb navštívil. Řidičům by se tak mohlo ulevit, protože v některých místech je hned několik dopravních omezení za sebou.

Ministr dopravy Dan Ťok si 23. července 2018 v doprovodu hejtmanky Jany Vildumetzové a zástupců stavebních firem prohlédl několik dopravních staveb v Karlovarském kraji. Na snímku je rozestavěný most v Cihelnách u Karlových Varů. "Všechny stavby, na kterých jsme byli, drží harmonogram. Dokonce na stavbě mostů v Žalmanově to vypadá, že budeme o měsíc kratší. Zprovoznění je tam k 15. říjnu, zatímco původní termín byl až v listopadu," uvedl Ťok.

Ministr si dnes prohlédl také rekonstrukci mostu v Karlových Varech - Doubí nebo most u Cihelen. Mezi těmito stavbami, které si obě vyžádaly objížďky, je ještě rekonstrukce podjezdu pod železniční tratí za Doubím, kterou dělá Správa železniční a dopravní cesty. Podjezd, u kterého se tvoří dlouhé kolony, by měl být hotový 20. srpna, také o pět dní před původním termínem.

Ředitelství silnic a dálnic aktuálně financuje v Karlovarském kraji osm staveb. Na investice i opravy dá ŘSD v kraji letos celkem zhruba 410 milionů korun.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

13°C

Dnes je sobota 20. října 2018

Očekáváme v 23:00 9°C

Celá předpověď