Tim Robbins zahrál na filmovém festivalu K. Vary se svou kapelou

foto Americký herec, hudebník a zpěvák Tim Robbins a The Rogues Gallery Band vystoupili 4. července 2018 na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Karlovy Vary - Americký herec a režisér Tim Robbins se dnes představil na 53. mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary i jako hudebník. V městském divadle vystoupil spolu se svou rockovou skupinou The Rogues Gallery Band.

Devětapadesátiletý Robbins hrál na kytaru a zpíval před zcela zaplněným hledištěm divadla. Na vystoupení se přišel podívat i prezident festivalu Jiří Bartoška nebo výkonný ředitel Kryštof Mucha, ale i řada dalších známých osobností, které pobývají na festivalu.

Tim Robbins And The Rogues Gallery Band, jejichž skladby hudebně odkazují například k Bruci Springsteenovi nebo Bobu Dylanovi, vydali stejnojmennou desku v roce 2010.

Jak už v Karlových Varech Robbins na sebe prozradil, jeho rodiče byli hudebníci. Odmala tak hrál na mandolínu nebo kytaru. Ale také skládal. Napsal a nahrál všechny skladby ve svém filmu Bob Roberts, který Robbins osobně uvedl v Karlových Varech.

Video: Tim Robbins zahrál na MFF se svou kapelou
05.07.2018, 23:00, autor: Pavel Peňás, zdroj: ČTK/Video

Hlavní hvězda festivalu se v Karlových Varech setkal s diváky hned několikrát. Kromě červeného koberce na zahajovacím seriálu uvedl své filmy Kolébka ve větru a Bob Roberts, v letním kině pak na sedm Oscarů nominovaný film Vykoupení z věznice Shawshank, ve kterém hrál spolu s Morganem Freemanem.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2018 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je středa 26. září 2018

Očekáváme v 19:00 13°C

Celá předpověď