Tenisový Laver Cup narušil klimatický aktivista, na kurtu zapálil oheň

foto Tenisový Laver Cup na několik minut narušil klimatický aktivista, jenž pronikl na kurt londýnské O2 Areny. Mladý muž během druhého utkání dne mezi Řekem Stefanosem Tsitsipasem a Argentincem Diegem Schwartzmanem na dvorci zapálil oheň, do něhož navíc krátce strčil pravou paži.

Londýn - Tenisový Laver Cup na několik minut narušil klimatický aktivista, jenž pronikl na kurt londýnské O2 Areny. Mladý muž během druhého utkání dne mezi Řekem Stefanosem Tsitsipasem a Argentincem Diegem Schwartzmanem na dvorci zapálil oheň, do něhož navíc krátce strčil pravou paži.

Muž na sobě měl tričko s nápisem proti soukromým tryskáčům. Ochranka brzy oheň uhasila a muže odvedla. Zápas pokračoval zhruba za pět minut a Tsitsipas ho vyhrál 6:2, 6:1. "Něco takového jsem ještě na kurtu nezažil. Doufám, že je v pořádku," řekl po utkání Tsitsipas.

Incident sledoval z hráčské lavičky týmu Evropy i Roger Federer, jenž ve večerním utkání v Londýně ukončí veleúspěšnou kariéru. Jednačtyřicetiletý Švýcar se představí ve čtyřhře po boku Španěla Rafaela Nadala proti americké dvojici Jack Sock, Frances Tiafoe.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

15°C

Dnes je neděle 2. října 2022

Očekáváme v 15:00 15°C

Celá předpověď