Technoparty na Třebíčsku navštívilo druhý den 1300 lidí

foto Technoparty - ilustrační foto.

Meziříčko (Třebíčsko) - Na povolené technoparty u obce Meziříčko na Třebíčsku bylo podle policie v noci na dnešek asi 1300 lidí. Policie tam dohlíží na dopravu a veřejný pořádek. Kolem areálu, kde se akce koná, vede obousměrná objízdná trasa. Auta nesmí stát podél silnice. Od pátku, kdy technoparty začala, odhalila policie několik řidičů, kteří byli pod vlivem drog, zdravotníci ošetřili zraněnou ženu a muže, kterého údajně uštknul had. V noci na dnešek přijala policie oznámení o rušení nočního klidu, sdělila ČTK mluvčí Jana Kroutilová. Akce potrvá do pondělí.

U Brázdova mlýna, kde se technoparty koná, podle Kroutilové parkuje asi 340 aut, musí stát jen na vyhrazených plochách. Silnice je objízdnou trasou kvůli opravě silnice v obci Šašovice.

Tři z řidičů, které policie od pátku kontrolovala, byli pod vlivem drog. Dva z nich byli cizinci. Dalšího cizince v sobotu odpoledne údajně uštknul had. Podle Kroutilové ho zdravotníci převezli do třebíčské nemocnice. V nemocnici skončila také mladá žena, která si v noci na sobotu při manipulaci s rozkládací židlí amputovala článek prstu.

Také dnes budou policisté v místě dohlížet na dodržování veřejného pořádku, hlídkovat, kontrolovat řidiče a dohlížet na dopravu, uvedla policejní mluvčí Kroutilová.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

24°C

Dnes je čtvrtek 18. července 2019

Očekáváme v 15:00 25°C

Celá předpověď