Stavební sezóna na ePoptávka.cz startuje. Ušetřete až 30 % nákladů

Jarní měsíce s sebou každoročně přinášejí i nástup stavební sezóny. V rámci ní soukromé osoby i firmy začínají realizovat naplánované stavební práce. Ještě před jejich započetím ale potřebují zajistit vhodné dodavatele. Ty prověřené lze jednoduše získat prostřednictvím poptávkového systému ePoptávka.cz – odborníka na stavební poptávky.

Ročně projde tímto poptávkovým systémem přes 100.000 poptávek, z nichž cca 45 % tvoří právě stavební poptávky. „Díky zkušenostem, které jsme v rámci naší více než 10leté existence získali, dokážeme u stavebních poptávek zajistit průměrnou slevu 30 % z cen, které jsou na trhu běžně dostupné“, vysvětluje Otto Kočí, ředitel společnosti B2M.CZ, která server ePoptávka.cz provozuje.

Shánění stavebních materiálů i řemeslníků běžně znamená shromažďování a porovnávání informací z desítek rozmanitých zdrojů – vyhledávačů, firemních webových stránek, oborových a odborných portálů, různých cenových porovnávačů apod. Oproti tomu ePoptávka.cz nabízí značné zjednodušení tohoto procesu. Prostřednictvím formuláře na www.epoptavka.cz stačí popsat, co sháníte, a o zbytek se postarají administrátoři služby, kteří poptávku zkontrolují a rozešlou vytipovaným dodavatelům. Ti již reagují přímo poptávajícímu subjektu a první reakce lze očekávat během několika hodin od zpracování poptávky. Poptávkové řízení je pro poptávající zcela bez poplatku.

Při průměrné hodnotě poptávky, která činí 109 tisíc korun, činí sleva takřka 33 tisíc. „Nejčastěji se na na serverech, jako je ePoptávka.cz, poptávají rekonstrukce koupelen a kuchyní, střechy, ploty, podlahy, fasády, fotovoltaika, montáže oken nebo studny,“ doplňuje Kočí.

Dle průzkumu mezi poptávajícími 75 % poptávek nalezne svého dodavatele. Celkový počet dodavatelů, kteří jsou v poptávkovém systému zaregistrováni a které lze poptávkou oslovit, přesahuje 230 tisíc. Bezmála dvě třetiny z nich pak spadá do oblasti stavba a bydlení.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

28°C

Dnes je neděle 21. července 2019

Očekáváme v 1:00 19°C

Celá předpověď