Startuje již 3. ročník internetového projektu „Strom splněných přání“

foto Ilustrační foto - Holčička zdobí vánoční stromeček.

DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. („DDŠ“), přední česká nezisková organizace pomáhající dětem a mladým lidem v dětských domovech zahájila již 3. ročník internetového projektu DEJME DĚTEM DÁREK K JEŽÍŠKU aneb STROM SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ.

Dárek bude možné koupit jednoduše a pohodlně přímo od vašeho počítače na stránkách wwww.stromsplnenychprani.cz od 11.11.2014 do 12.12.2014 nebo do splnění posledního přání.

V loňském roce se díky štědrým dárcům splnila vánoční přání 935 dětem a to v celkové hodnotě 970.234,- Kč!

Do letošního ročníku je zapojeno již 31 spolupracujících dětských domovů z celé České republiky a na splnění čeká 1 083 dětských vánočních přání.

Dětské domovy se do tohoto projekty rády zapojují, protože jim jejich finanční podmínky nedovolují nákup několika dárků pro všechny děti. A rovněž děti vítají možnost vybrat si dárek podle vlastních představ.

Partnerem projektu je i letos e-shop Patro.CZ, kde si děti všechna přání vybírají. Patro.cz všechny dárky naskladní, po skončení projektu nám je dopraví a naši zaměstnanci je s pomocí dobrovolníků roztřídí a vánočně zabalí.

Samotná koupě dárku nezabere více než 2 minuty. Po vybrání konkrétního přání, u kterého je uvedeno křestní jméno, věk dítěte, variabilní symbol přání a vzkaz dítěte Ježíškovi, je nutné zadat osobní údaje, zvolit platbu kartou nebo bankovním převodem, uvést případný souhlas s uvedením jména v seznamu dárců a potvrdit volbu. Na zadanou emailovou adresu obdrží dárce potvrzení o koupi dárku. V případě zájmu je možné obdržet Potvrzení o přijetí daru za účelem daňového odpočtu.

Udělejte radost dárkem dítěti, které vyrůstá v dětském domově!

Děkujeme!

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je pondělí 25. září 2023

Očekáváme v 21:00 14°C

Celá předpověď