Společnosti Seraphim Solar a Menlo Electric dosáhly významné spolupráce ve střední Evropě

Čchang-čou (Čína) 22. dubna 2021 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnosti Seraphim Solar a Menlo Electric podepsaly smlouvu o distribuci modulů pro plánované dodávky více než 100MW v roce 2021, s cílem zvýšit tržní podíl vysoce uznávané značky ve střední Evropě.

Region vzbuzuje zájem světových výrobců fotovoltaických panelů již nějakou dobu. Ti doufají, že budou profitovat z rostoucí vlny přechodu na alternativní energie. V samotném Polsku bylo v roce 2020 instalováno v domácnostech 500 tisíc fotovoltaických systémů, což představuje oproti roku 2019 pětinásobný nárůst.

„Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Menlo Electric na společném rozvoji polského a středoevropského trhu," řekl Polaris Li, prezident společnosti Seraphim. „Naše spolupráce se nebude omezovat jen na poskytování nejnovějších vysoce efektivních solárních modulů, ale také profesionálních technických a marketingových služeb. Společnost Menlo Electric je zkušeným hráčem na poli čistých energií a opravdu se těšíme na naši spolupráci."

Tato spolupráce odpovídá strategii společnosti Menlo Electric. Jak Marta Walendzewicz z Menlo Electric vysvětluje: „Chceme poskytovat konstruktérům sítí a distributorům ve střední Evropě vybavení a služby od vysoce kvalitních světových výrobců. Většinu našich produktů distribuujeme přes polský přístav Gdaňsk, který má pro zajištění regionu mnohem výhodnější polohu než vzdálené přístavy v Hamburku a Rotterdamu. Díky tomu můžeme nabízet atraktivní ceny a výhodnou logistiku."

Společnost Menlo Electric již působí na šesti trzích a její vedení se zaměřuje na další země. „Neustále hledáme obchodní zástupce a partnery v celém regionu," uvedla Walendzewicz.

Společnost Menlo Electric očekává, že významné dodávky začnou v červnu, zaměří se na propagaci nové řady jednostranných modulů S3 a S4 společnosti Seraphim, jako například SRP-370-BMB-HV a SRP-440-BMA-HV. Modul 370 Wp, vybavený černými rámy ve výhodné velikosti 1755 x 1038 cm a 15letou zárukou na materiál a zpracování, láká zejména zájemce o instalaci na střechy rodinných domů. Modul 440 Wp je nabízen ve dvou variantách se stříbrným i černým rámem.

O společnosti Seraphim Solar

Společnost Seraphim, založená v roce 2011, se specializuje na výzkum, vývoj, výrobu a prodej solárních fotovoltaických produktů. Společnost Seraphim, výrobce solárních modulů kategorie Tier1 uvedená na seznamu BNEF a držitel ocenění za nejlepší výkony od společnosti PV Evolution Labs, již dodala produkty s výkonem více než 11GW do více než 40 zemí na celém světě.

O společnosti Menlo Electric

Společnost Menlo Electric poskytuje vybavení a služby firmám, které instalují sítě a distribuují obnovitelnou energii. Vybavení nabízené společností Menlo Electric pochází exkluzivně od nejlepších světových výrobců. Služby, které nabízí, zahrnují financování, návrhy, instalaci, připojení k sítím a poprodejní služby pro zákazníky.

KONTAKT: Shirley Wang, +86-25-8778-5526, shirley.wang@seraphim-energy.com

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

27°C

Dnes je pátek 29. září 2023

Očekáváme v 15:00 26°C

Celá předpověď