Společnost IBA Group se připojuje k iniciativě OSN Global Compact

Praha 2. června 2018 (PROTEXT/PRNewswire) - Společnost IBA Group, internetové stránky http://www.ibagroupit.com, se stala signatářem iniciativy OSN Global Compact, přední světové dobrovolné iniciativy zaměřené na firemní společenskou odpovědnost, které se účastní více než 9670 firem ze 161 zemí.

Svým podpisem společnost IBA Group potvrdila, že podpoří 10 principů iniciativy OSN Global Compact zaměřených na lidská práva, pracovní podmínky, životní prostředí a boj proti korupci. Kromě toho se společnost IBA Group zavázala, že začlení iniciativu OSN Global Compact (UNGC) a její principy do firemní strategie, kultury a každodenní práce a chce využít projekty spolupráce pro prosazování cílů OSN v oblasti trvalé udržitelnosti.

"Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat společnost IBA Group mezi námi. Vzhledem k tomu, že svět stále více využívá digitální technologie a mezinárodní konektivitu, je snaha o trvalou udržitelnost IT firem velice důležitá pro splnění cílů v oblasti trvale udržitelného rozvoje do roku 2030," řekla Lucie Mádlová, předsedkyně představenstva Národní sítě Global Compact v České republice.

Sergei Levteev, předseda představenstva společnosti IBA Group uvedl: "Tento krok podtrhuje naše úsilí o firemní odpovědnost a trvalou udržitelnost, které jsou nedílnou součástí naší strategie, firemních hodnot a kultury. Trvalá udržitelnost pro nás znamená bezpečné a příjemné pracovní prostředí pro naše zaměstnance, vývoj vzdělávání v oblasti IT a podporu ohrožených skupin obyvatelstva v zemích, kde působíme. Tímto způsobem přispíváme k udržitelnější společnosti. Jako signatáři iniciativy OSN Global Compact, znovu potvrzujeme naši oddanost principům sociální odpovědnosti naší firmy."

O společnosti IBA Group

Společnost IBA Group je jedním z největších poskytovatelů služeb v oblasti informačních technologií ve východní Evropě, který se zabývá vývojem softwaru, migrací dat, údržbou, podporou a poradenstvím v oblasti IT. Zaměstnává více než 2500 profesionálů z oblasti IT a obchodu. Společnost IBA Group má centrálu v Praze, Česká republika a pobočky a vývojová centra v USA, Velké Británii, Německu, České republice, Bělorusku, Jihoafrické republice, na Kypru, v Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu, na Slovensku a v Bulharsku. Společnost IBA Group se zaměřuje na rámcové systémy, podnikové a webové aplikace, SAP řešení, CAMSS technologie (cloud, analytika, mobilita, sociální média a bezpečnost), ECM řešení a robotickou automatizaci procesů. IAOP řadí společnost IBA Group na žebříček nejlepších poskytovatelů outsourcingu The Global Outsourcing 100 v kategorii lídrů a patří mezi největší softwarové společnosti na žebříčku Software 500 časopisu Software Magazine. Společnost IBA Group získala ocenění European IT & Software Excellence Awards od IT Europa a GSA Awards od asociace Global Sourcing Association. Další informace naleznete na stránkách http://ibagroupit.com.

Zdroj: IBA Group

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

6°C

Dnes je čtvrtek 2. února 2023

Očekáváme v 9:00 4°C

Celá předpověď