Společnost Disney odložila premiéry filmů Mulan a Black Widow

foto Logo společnosti Walt Disney.

Los Angeles - Premiéra dlouho očekávaného snímku Mulan společnosti Walt Disney se nově uskuteční v červenci, film Black Widow v hlavní roli se Scarlett Johanssonovou se pak dostane do kin v listopadu. S odvoláním na prohlášení společnosti Walt Disney o tom informovala agentura Reuters. Původně plánované premiéry byly odloženy kvůli šíření koronaviru.

Americká filmová společnost informovala, že rovněž odložila o rok premiéru nového filmu o legendárním archeologovi Indianu Jonesovi. Snímek se dostane na plátna kin až v červenci 2022. Kvůli šíření koronaviru byly uzavřeny kinosály po celém světě a filmový průmysl se zastavil. Hollywoodská studia jsou ale optimistická a domnívají se, že kina začnou opět fungovat do konce července. Jak uvedla společnost Walt Disney, snímek Mulan, který měl mít původně premiéru již v březnu, se tak dostane na plátna kin až 24. července.

Hitem letošního léta, které bývá pro Hollywood tou nejlepší sezónou, měl být snímek Black Widow (Černá vdova). Měl mít premiéru 1. května. Nově ale půjde do kin až 6. listopadu. V ten den měl původně vstoupit na filmová plátna snímek o superhrdinech The Eternals. Jeho premiéra ale byla posunuta na 12. února 2021.

Stejně tak studio Disney odložilo premiéru snímku Jungle Cruise (Expedice: Džungle), který je inspirovaný slavnou atrakcí v zábavním parku Disneyland a v němž hlavní role ztvárnili Dwayne Johnson a Emily Bluntová. Místo letošního léta se film dostane do kin až 30. července 2021.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2021 ČTK

Reklama

6°C

Dnes je pondělí 1. března 2021

Očekáváme v 5:00 2°C

Celá předpověď