Soud potrestal exmanžela Spearsové za nepovolený vstup na pozemek a napadení

foto Britney Spearsová a Sam Asghari (na snímku z 22. července 2019).

Washington - Soud dnes odsoudil k 64dennímu vězení bývalého manžela americké zpěvačky Britney Spearsové za nepovolený vstup na cizí pozemek a fyzické napadení. Jason Alexander přišel v červnu nepozván na svatbu Spearsové s jejím osobním trenérem Samem Asgharim.

Svazek s Alexandrem, který byl Spearsové přítelem od dětství, byl roku 2004 rozveden po 55 hodinách.

Za osmadvacetiletého Asghariho se čtyřicetiletá zpěvačka provdala 9. června ve svém domě v Kalifornii. Krátce předtím do příprav vstoupil Alexander. Na instagramu předem ohlásil, že hodlá svatbu narušit. Natáčel video, na němž šel k domu a blížil se ke stanu, kde se upravovaly růže. Tvrdil, že ho Spearsová pozvala. "Je to má první žena, má jediná žena," řekl. Byl zatčen a uvězněn.

Soukromý obřad se pak konal podle plánu za přítomnosti řady celebrit, mimo jiné Madonny, Paris Hiltonové, Seleny Gomezové či Drew Barrymoreové.

Policejní mluvčí tehdy řekl, že Alexandera zastavila ochranka, se kterou se popral. "Při bitce se něco rozbilo, takže šlo o vandalství," řekl mluvčí.

Alexander nynější výrok soudu o vině i trestu přijal, 64denní vězení si už odpykal vazbou.

Soud letos na Spearsové žádost ukončil po 14 letech opatrovnictví schválené předtím kvůli jejím psychickým problémům. Její otec tak měl po mnoho let kontrolu nad jejím životem. Na svatbě nebyl stejně jako jeho žena a Spearsové sestra. Předtím byla Spearsová v letech 2004 až 2007 provdaná za zpěváka a tanečníka Kevina Federlina.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

21°C

Dnes je sobota 10. června 2023

Očekáváme v 9:00 23°C

Celá předpověď