Slavia vyhrála v Teplicích, Bohemians porazili Ml. Boleslav

foto Utkání 2. kola první fotbalové ligy: FK Teplice - Slavia Praha, 21. července 2019 v Teplicích. Zleva Igor Paradin z Teplic a Vladimír Coufal ze Slavie.

Praha - Fotbalisté mistrovské Slavie zvítězili i ve druhém kole ligové sezony, na hřišti Teplic vyhráli vysoko 5:1. Domácí odehráli téměř celý druhý poločas bez vyloučeného Jakuba Mareše. "Sešívaní" spolu s Plzní a Opavou zůstávají bez ztráty bodu. Ve druhém nedělním utkání Bohemians 1905 porazili Mladou Boleslav 3:0. "Klokani" vstřelili všechny góly v prvním poločase a Středočechy zdolali v lize po třech zápasech. Druhé ligové kolo v pondělí uzavře slezské derby mezi Karvinou a Ostravou.

Statistika nedělních zápasů 2. ligového kola:

--------

Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav 3:0 (3:0)

Branky: 4. Vacek, 41. Podaný, 43. Hronek. Rozhodčí: Machálek - Dresler, Horák. ŽK: Vaníček, Šmíd, Záviška - Bucha. Diváci: 4522.

FK Teplice - Slavia Praha 1:5 (0:3)

Branky: 52. Vondrášek - 12. Zmrhal, 20. Van Buren, 44. Hušbauer, 67. Stanciu, 90.+2 Souček. Rozhodčí: Pechanec - Caletka, Ratajová - Orel (video). ŽK: J. Mareš, Nazarov - Bořil, Hovorka. ČK: 46. J. Mareš. Diváci: 13.112.

1. Slavia 2 2 0 0 6:1 6
2. Plzeň 2 2 0 0 5:2 6
3. Opava 2 2 0 0 2:0 6
4. Bohemians 2 1 0 1 3:2 3
5. České Budějovice 2 1 0 1 2:1 3
6. Liberec 2 1 0 1 3:3 3
7. Slovácko 2 1 0 1 2:2 3
8. Sparta 2 1 0 1 2:2 3