Siniaková vypadla v Moskvě v prvním kole s Hercogovou

foto Ilustrační foto - Česká tenistka Kateřina Siniaková

Moskva - Tenistka Kateřina Siniaková nezopakovala na turnaji v Moskvě loňskou účast ve druhém kole. Třiadvacetiletá Češka v úvodním duelu v ruské metropoli podlehla 4:6, 2:6 Slovince Poloně Hercogové.

Šedesátá hráčka světa Siniaková prohrála s aktuálně lépe žebříčkově postavenou Hercogovou (49.) třetí ze čtyř vzájemných zápasů. Bývalá deblová světová jednička si připsala na okruhu WTA třetí porážku za sebou, v prvním kole se loučila už minulý týden v Linci.

Na Kremlin Cupu je Siniaková ještě ve hře v deblu. Ne však s českou partnerkou Barborou Krejčíkovou, s níž triumfovala v Linci a zahrají si spolu na Turnaji mistryň, ale s Kanaďankou Gabrielou Dabrowskou.

Výsledky tenisových turnajů:

(řazeno podle výše dotace)

Turnaj mužů a žen v Moskvě

Muži:

(tvrdý povrch, dotace muži 922.520 dolarů / ženy 1,032.000 dolarů)

Dvouhra - 1. kolo:

Rubljov (6-Rus.) - Bublik (Kaz.) 6:1, 3:6, 6:4, Pavljučenkovová (Rus.) - Sakkariová (7-Řec.) 5:7, 6:1, 6:3, Kecmanovič (8-Srb.) - Dubrivnyj (Rus.) 6:1, 7:5, Carballés (Šp.) - Berankis (Lit.) 6:2, 4:6, 6:3, Kukuškin (Kaz.) - Donskoj (Rus.) 6:4, 6:3, Kohlschreiber (Něm.) - Herbert (Fr.) 6:3, 7:6 (7:3), Karlovič (Chorv.) - Bedene (Slovin.) 6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (8:6), Chardy (Fr.) - Jarry (Chile) 6:4, 6:2.

Ženy:

Dvouhra - 1. kolo:

Hercogová (Slovin.) - Siniaková (ČR) 6:4, 6:2, Alexandrovová (8-Rus.) - Čepelová (SR) 6:1, 6:4, Kanepiová (Est.) - Babosová (Maď.) 6:1, 6:3, Flipkensová (Belg.) - Vichljancevová (Rus.) 6:3, 6:2.

 

Turnaj mužů v Antverpách

(tvrdý povrch, dotace 711.275 eur):

Dvouhra - 1. kolo:

Struff (7-Něm.) - Barrére (Fr.) 6:2, 6:1, F. López (Šp.) - Norrie (Brit.) 7:6 (7:2), 6:4, Copil (Rum.) - Delbonis (Arg.) 6:4, 7:6 (7:3), Kwon Sun-u (Korea) - Gasquet (Fr.) 1:6, 6:3, 6:4, Sinner (It.) - Majchrzak (Pol.) 6:4, 6:2, Simon (Fr.) - Darcis (Belg.) 6:1, 6:2, Murray (Brit.) - Coppejans (Belg.) 6:4, 7:6 (7:4), Humbert (Fr.) - Kovalík (SR) 6:4, 7:5.

 

Turnaj mužů ve Stockholmu

(tvrdý povrch, dotace 711.275 eur):

Dvouhra - 1. kolo:

Carreňo (5-Šp.) - Millman (Austr.) 6:4, 6:3, Querrey (USA) - Novak (Rak.) 7:6 (8:6), 6:4, Nišioka (Jap.) - Albot (Mold.) 6:3, 4:6, 6:1, Mager (It.) - Andújar (Šp.) 5:7, 6:1, 6:1, Popyrin (Austr.) - Otte (Něm.) 7:6 (8:6), 7:6 (7:5), Stebe (Něm.) - Schnur (Kan.) 6:2, 3:6, 6:1, Sugita (Jap.) - E. Ymer (Švéd.) 7:6 (8:6), 6:2, Krajinovič (Srb.) - Ruud (Nor.) 6:3, 7:5.

 

Turnaj žen v Lucemburku

(tvrdý povrch, dotace 250.000 dolarů):

Dvouhra - 1. kolo:

Mertensová (1-Belg.) - Schoofsová (Niz.) 6:0, 6:3, Rybakinová (3-Kaz.) - Paquetová (Fr.) 6:2, 7:6 (7:2), Niculescuová (Rum.) - Van Uytvancková (4-Belg.) 2:4 skreč, Jastremská (5-Ukr.) - Kassatkinová (Rus.) 6:1, 6:4, Petkovicová (Něm.) - Giorgiová (6-It.) 0:6, 6:4, 6:4, Puigová (Portor.) - Ferrová (7-Fr.) 6:1, 6:0, Siegemundová (Něm.) - Kosťuková (Ukr.) 4:6, 7:5, 6:2, Cirsteaová (Rum.) - Parmentierová (Fr.) 6:3, 6:4, Lottnerová - Korpatschová (obě Něm.) 4:6, 6:3, 6:2. Gračevová (Rus.) - Tomljanovicová (Austr.) 6:3, 6:2, Kuděrmětovová (Rus.) - Džabúrová (Tun.) 6:3, 6:3, Mladenovicová (Fr.) - Putincevová (Kaz.) 6:4, 3:6, 6:2.

Čtyřhra - 1. kolo:

Kristýna Plíšková, Voráčová (1-ČR) - Ferrová, Teichmannová (Fr./Švýc.) 6:2, 6:2.

Reklama
Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2019 ČTK

Reklama

5°C

Dnes je úterý 12. listopadu 2019

Očekáváme v 15:00 4°C

Celá předpověď