Signify přináší na světlo technologii pro detekci pohybu SpaceSense pro systém WiZ

foto

Praha 7. října 2022 (PROTEXT) - Společnost Signify, světový lídr v oblasti osvětlení, představuje novou aplikaci, funkce a produkty pro svůj systém chytrého osvětlení WiZ, který pomáhá zvyšovat každodenní komfort uživatelů. WiZ umožňuje objevit pohodlnější a zábavnější domov díky svému promyšlenému ekosystému, který se díky nové aplikaci, průlomové funkci SpaceSense a novým zábavním produktům, stává ještě chytřejším.

Poprvé od svého uvedení na trh v roce 2016 systém WiZ přepracovává svou aplikaci. Aplikace WiZ je jádrem ekosystému WiZ a zprostředkovává všechny jeho funkce. Spolu s ní přichází SpaceSense, zcela nová inovace v oblasti spotřebního osvětlení vyvinutá značkou WiZ. Tato průlomová funkce je založena na technologii snímání Wi-Fi sítě. Posouvá domácí automatizaci na novou úroveň, kdy k detekci pohybu využívá signály Wi-Fi, které jsou již v místnosti přítomny – bez potřeby speciálních senzorů a baterií. Signály Wi-Fi jsou mírně rušeny, když se v místnosti pohybují lidé. Měřením malých odchylek v síle signálu způsobených těmito narušeními mohou světla WiZ určit, zda se v místnosti pohybuje nějaký objekt nebo osoba. Detekce je všesměrová a nevyžaduje přímou viditelnost při instalaci, jako je tomu v případě tradičního pohybového čidla založeného na pasivní infračervené technologii (PIR). SpaceSense automaticky rozsvítí světlo v místnosti, když vstoupíte, a vypne ho, když už není detekován žádný pohyb. Citlivost systému lze nastavit tak, aby například zabránil vašim domácím mazlíčkům rozsvěcet a zhasínat světla při vbíhání a vybíhání z místnosti. Stačí nainstalovat alespoň dvě svítidla do každé místnosti a propojit je pomocí aplikace WiZ V2. Jakmile je systém SpaceSense nastaven, můžete si bez jakýchkoli potíží užívat komfort chytrého osvětlení.

Nová aplikace WiZ V2 byla navržena pro lepší kontrolu a co nejjednodušší ovládání: méně kliků pro dosažení požadované akce, vizuálně přehlednější vzhled a plynulejší interakce. Přináší jednoduché ovládání místnosti na pouhé jedno kliknutí. Na domovské obrazovce poskytuje přehled všech místností, takže ihned vidíte, zda jsou světla zapnutá, jaká je jejich úroveň jasu a jaké režimy se právě používají. Pouhým posunutím prstu po ikoně místnosti můžete přizpůsobit atmosféru své náladě, upravit jas nebo si nechat zobrazit skupiny zařízení – vše je rychlé a intuitivní.

Aby si uživatelé mohli snáze užít zážitek ze svítidel WiZ v celé domácnosti, společnost Signify neustále rozšiřuje své WIZ portfolio o nové typy lamp a svítidel. Přenosná lampa, která je napájená z baterie, je ideální pro vytvoření příjemné atmosféry – díky měkké rukojeti a pohodlnému držadlu lze světlo bezpečně a snadno kamkoli přenášet. Když máte chuť ponořit celou místnost do různých barevných kombinací, podlahové světlo Pole vám s tím pomůže. Tato vysoká stojací lampa vytváří požadovanou atmosféru díky světelným efektům, které vrhá na okolní stěny. Odstraňte její stojan a umístěte ji vodorovně pod pohovku nebo za televizi, a užijte si dokonalý filmový večer. Dalším přírůstkem do rodiny stolních a stojacích lamp WiZ je svítidlo Bar Linear Light. Tato úzká světelná lišta vyzařuje spoustu barev a snadno se vejde do malých prostor. Pokud hledáte chytrý způsob osvětlení prostoru, je pro vás určeno svítidlo Panel Ceiling ve štíhlém a elegantním designu, které se hodí do každého interiéru. Výrobky WiZ lze uplatnit i v exteriéru, a to díky prvnímu venkovnímu svítidlu String Light. Rozjasněte si svou zahradu nebo balkon pomocí 16 milionů barev, a to nejen ve svátečním období. Plně voděodolné svítidlo, které odolá i povětrnostním vlivům, String Light nabízí celou paletu bílého a barevného světla, takže nyní můžete zkrášlit venkovní prostor stejně jako vnitřek své domácnosti během všech ročních období. Nejnovější příslušenství Smart Button vám umožní ovládat svítidla jediným kliknutím.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

1°C

Dnes je pátek 9. prosince 2022

Očekáváme v 21:00 1°C

Celá předpověď