Šermíř Choupenitch v klipu Boj odkazuje i na cestu na olympiádu

foto Nový videoklip šermíře Alexandra Choupenitche (vpravo) k singlu Boj v režii Jana Stracha si prohlédli 2. prosince 2021 v Praze na tiskové konferenci novináři. Ve videoklipu se ukáže hvězda UFC bojovník MMA Jiří Procházka (vlevo).

Praha - Šermíř Alexandr Choupenitch vydává nový singl nazvaný Boj a odkazuje v něm i na cestu na olympijské hry v Tokiu, na kterých v létě získal ve fleretu bronzovou medaili. Na závěr se ve videoklipu krátce ukáže i bojovník MMA Jiří Procházka.

Fotogalerie

"Název Boj je úzce spjatý s šermem, jde o cestu bojovníka, cestu mojí. Odkaz na Tokio, na Japonsko tam je, ale text vznikal před olympiádou," řekl Choupenitch při představení skladby, jejíž část ještě doplňoval při listopadovém natáčení. V textu písně zmiňuje, že bojuje o Tokio a na závěr dostane krabičku s mašlí, v které najde vizitku s nápisem "Tokio 2021".

Sedmadvacetiletý šermíř natočil svoji pátou rapovou píseň a čtvrtý videoklip. "Je na lidech, aby to ohodnotili a řekli, jak se jim to líbí. Technicky i hlasově jsem se někam přiblížil a cítím, že už ve studiu vím, co dělám," uvedl Choupenitch. Poprvé vydal singl a klip nazvaný Víme oba v roce 2019. "Jako ve sportu o plánech a snech nemluvím," odvětil na otázku, zda chystá celé album.

Režisérem klipu byl nyní Jan Strach, na jehož doporučení oslovil Choupenitch i Procházku, s kterým se poznal v kryokomoře v Brně. "Je ztělesnění boje. Klipu dodává šťávu, protože jeho pohled je pravdu drsný. Měl krátkou, ale zásadní roli," řekl Choupenitch o Procházkovi.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2022 ČTK

Reklama

19°C

Dnes je úterý 24. května 2022

Očekáváme v 21:00 16°C

Celá předpověď