Seemanová skončila v semifinále ISL druhá na kraulařské dvoustovce

foto Česká plavkyně Barbora Seemanová skončila 12. listopadu 2021 v úvodním semifinálovém utkání série International Swimming League (ISL) v Eindhovenu druhá na kraulařské dvoustovce.

Eindhoven - Barbora Seemanová skončila v pátek v úvodním semifinálovém utkání série International Swimming League druhá na kraulařské dvoustovce, na poloviční trati doplavala šestá. Znakařka Simona Kubová přidala k čtvrtečnímu dělenému triumfu na padesátce čtvrtou příčku na stovce.

Seemanová, jež se nedávném na mistrovství Evropy v krátkém bazénu potýkala s nachlazením, nestačila na oblíbené dvoustovce časem 1:55,03 jen na suverénní Siobhán Haugheyovou z Hongkongu. Zopakovala tak druhé místo z Kazaně.

Kubová nejprve časem 57,55 na stovce jen těsně zaostala za stupni vítězů. V závěrečné padesátce, která se plavala vyřazovacím způsobem, skončila sedmá. Svému týmu Energy Standard pomohla v součtu obou dnů 16,5 body k druhému místu za vítěznými Cali Condors. Iron se Seemanovou byli čtvrtí.