Sedm lidí, včetně čtyřleté holčičky, se zranilo při nehodě v Havířově

foto Sedm lidí včetně čtyřleté holčičky se zranilo při nehodě dvou aut v Havířově, 2. dubna 2023, Karvinsko.

Havířov (Karvinsko) - Sedm lidí, včetně čtyřleté holčičky, se v sobotu večer zranilo při dopravní nehodě dvou automobilů v Havířově na Karvinsku. Šest z nich záchranná služba odvezla do nemocnic v Ostravě a Havířově, všichni byli při vědomí. ČTK to dnes řekl mluvčí moravskoslezské záchranné služby Lukáš Humpl. Podle mluvčího moravskoslezské policie Reného Černohorského čtyřiatřicetiletá řidička nedala přednost při odbočování na hlavní silnici. Kvůli nehodě jsou poškozená také auta parkující poblíž.

Nehoda se stala okolo 19:00. Řidička, která nedala přednost v jízdě, cestovala ve voze se čtyřletou dcerou. Její vůz se srazil s automobilem BMW, které řídil osmnáctiletý muž. S ním cestovali čtyři kamarádi ve věku od 15 do 18 let. "Po střetu byl vůz odhozen a poškodil další čtyři zaparkované automobily," řekl Černohorský.

Sedm lidí včetně čtyřleté holčičky se zranilo při nehodě dvou aut v Havířově, 2. dubna 2023, Karvinsko.

Záchranáři na místě nehody ošetřili sedm zraněných. "Všichni byli při vědomí a mimo přímé ohrožení života. Šest osob bylo následně transportováno do nemocnic, jedna byla po vyšetření ponechána na místě události," řekl Humpl. Čtyřiatřicetiletá žena utrpěla poranění hlavy a nohy, jevila známky otřesu mozku. Čtyřleté děvče bylo ošetřeno s poraněním hrudníku. Záchranáři obě zraněné přepravili do ostravské fakultní nemocnice.

"Čtyři chlapci a dívka ve věkovém rozpětí patnáct až osmnáct let, utrpěli lehká či středně těžká poranění. Kromě sedmnáctiletého chlapce, jehož stav nevyžadoval další ošetření, byli všichni po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče předáni v havířovské nemocnici," uvedl Humpl.

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

22°C

Dnes je úterý 30. května 2023

Očekáváme v 9:00 21°C

Celá předpověď