Schick se bude podle sázkových kanceláří přetahovat o krále střelců s Maném

foto Fotbalista Leverkusenu Patrik Schick(na snímku ze 7. května 2022).

Berlín - Fotbalový reprezentant Patrik Schick patří podle sázkových kanceláří k největším favoritům na titul krále střelců nadcházející bundesligové sezony. Kanonýr Leverkusenu by se měl podle kurzů přetahovat o prvenství především s čerstvou posilou Bayernu Mnichov Sadiem Maném.

Schick nastřílel minulou sezonu 24 ligových branek a v tabulce střelců obsadil druhé místo. Lepší byl jen Robert Lewandowski (35) z Bayernu, který ale po sezoně přestoupil do Barcelony. Pro rakouskou sázkovou kancelář Bwin je proto šestadvacetiletý český útočník lehkým favoritem s kurzem 4:1, Mané má 4,5:1.

Norská společnost Unibet má na prvním místě bývalého kanonýra Liverpoolu Maného (6,5:1), Schick je druhý (9:1). Britská sázková kancelář William Hill vypsala na Maného kurz 4:1 a na Schicka 7:1.

U sázkových kanceláří, které vypsaly kurzy na nejlepšího bundesligového střelce, se objevují na dalších místech Christopher Nkunku (Lipsko), Karim Adeyemi (Dortmund), Anthony Modeste (Kolín nad Rýnem) nebo Serge Gnabry (Bayern).

Reklama

Právě zveřejněno

Všechny zprávy

Reklama

ISSN: 1213-5003 © Copyright 2023 ČTK

Reklama

26°C

Dnes je čtvrtek 1. června 2023

Očekáváme v 17:00 26°C

Celá předpověď